Můj předškolní zápisník s plackou

Užijte si s dětmi cestu do školních lavic plnou zábavného poznávání, hravých úkolů a inspirace k zajímavým vzdělávacím aktivitám a objevování.

Placka: Hurá do školy!

299 Kč

Kód: MPŠZpl

Hmotnost: 0,27 kg
NovinkaNáš tip

Placka: Jsem předškolačka

299 Kč

Kód: MPŠZpl1

Hmotnost: 0,27 kg
NovinkaNáš tip

Placka: Jsem předškolačka - palec

299 Kč

Kód: MPŠZpl2

Hmotnost: 0,27 kg
NovinkaNáš tip

Placka: Jsem předškolačka - srdce

299 Kč

Kód: MPŠZpl3

Hmotnost: 0,27 kg
Novinka

Placka: Jsem předškolák

299 Kč

Kód: MPŠZpl4

Hmotnost: 0,27 kg
NovinkaNáš tip

Placka: Jsem předškolák - hvězda

299 Kč

Kód: MPŠZpl5

Hmotnost: 0,27 kg
NovinkaNáš tip

Placka: Jsem předškolák - palec

299 Kč

Kód: MPŠZpl6

Hmotnost: 0,27 kg
NovinkaNáš tip
Detailní fotky si Mého předškolního zápisníku si můžete prohlédnout ZDE.

Můj předškolní zápisník je ucelený soubor aktivit, úkolů a her pro děti, které se chystají do školy. Při jeho tvorbě jsem vycházela z obsahu rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Děti s jeho pomocí rozvíjí a prohlubují znalosti a dovednosti, které jsou předpokladem pro nástup do školy. Každý pracovní list přináší neobvyklý úkol nebo hru a navíc děti vybízí k vybarvování, dokreslování a dalšímu tvoření. Praktické aktivity a úkoly provází děti v každodenních činnostech a běžných situacích, které odpovídají jejich věku. 
Co všechno předškolní zápisník přináší? 

Rozvoj slovní zásoby, vyjadřování a schopnost slovního popisu, výtvarného projevu, seznámení a práci s abecedou, slabikami, číslicemi, barvami, lidským tělem, smysly, emocemi, rozvoj manuální zručnosti, jemné motoriky, samostatnosti, sociálních dovedností, představivosti, vnímání času a práci s časovým plánem, povědomí o dopravních pravidlech a především podporuje rozvoj fantazie a chuť učit se novým věcem, poznávat a objevovat. 
Jak s předškolním zápisníkem pracovat? 

Jak vám bude vyhovovat. Máte-li dostatek času, můžete si na každý týden vybrat jedno téma, vyplnit  pracovní list a po zbytek týdne se k němu průběžně vracet a dál ho rozvíjet při dalších činnostech a hrách. A nebo může být Můj předškolní zápisník rychlým shrnutím všeho, co už předškolák (nebo dokonce čerstvý školák) umí nebo by umět měl. 
Do zápisníku je vložen jako samostatný list Předškolácký průkaz, na který stačí doplnit jméno dítěte, fotku nebo třeba dokreslit jeho portrét a z druhé strany dopsat krátké věnování. Vytvoříte tak pro děti krásnou  vzpomínku na tuto významnou životní událost.  
Černobílé provedení dává prostor dětské fantazii a vlastní tvořivosti.

MŮJ předškolní ZÁPISNÍK potěší každého budoucího školáčka, který se těší do školy a těm, kterým se zatím do školy moc nechce, ukáže, že učení může být i uvolněná pohoda plná her, legrace a objevování. 

- formát A4
- 58 stran v černobílém tisku 
- 29 okruhů, témat, pracovních listů
- tištěný s ohledem k přírodě na recyklovaném papíře
- kompletně napsaný a nakreslený ručně

V nabídce se 7 různými plackami se špendlíkem pro snadné připnutí na oděv nebo batůžek - dle aktuální skladové dostupnosti nebo bez placky. Placku můžete použít jako významný symbol při “pasování předškoláků” ať už ve školce a nebo doma v soukromí.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky